newsletter

7 listopada 2013
newsletter nr
45
Aktualności

Nowe logo Animal Planet od 8 listopada!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 8 listopada br. (piątek) kanał Animal Planet odświeży swoją oprawę graficzną, w tym logo. Zgodnie z informacjami otrzymanymi od nadawcy logotyp Animal Planet HD pozostaje bez zmian.

Animal Planet to kanał skierowany do miłośników przyrody, w całości poświęcony życiu zwierząt. Oferta programowa stacji obejmuje filmy i seriale dokumentalne oraz przyrodnicze, a wśród nich liczne premiery, jak "Życie wśród gepardów", "Klinika niezwykłych przypadków", "Poznajcie leniwce". Stacja nadaje 24 godziny na dobę w polskiej wersji językowej. Nowej oprawie towarzyszyć będzie zmiana formatu nadawania na 16:9.

Aktualne logo Animal Planet znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Zmiany programowe w związku z żałobą narodową

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszoną jednodniową żałobą narodową, wyznaczoną na 3 listopada br., nastąpiły lawinowe zmiany programowe. Aktualne dane poszczególnych stacji TV są dostępne na naszym serwerze FTP oraz...

więcej

Kanały Family Sport SD i HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały tematyczne - Family Sport w jakości SD i HD.

Family Sport i Family Sport HD to kanały o profilu lifestylowym propagujące zdrowy styl życia. W...

więcej

Kolejne kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyliśmy następujące kanały: TV Republika HD, FashionBox HD, DocuBox, nSport 36 i nSport 37 oraz RAI 2 i RAI 3.

TV Republika HD to polski kanał o profilu...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA