newsletter

30 października 2013
newsletter nr
44
Aktualności

Zmiany programowe w związku z żałobą narodową

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszoną jednodniową żałobą narodową, wyznaczoną na 3 listopada br., nastąpiły lawinowe zmiany programowe. Aktualne dane poszczególnych stacji TV są dostępne na naszym serwerze FTP oraz na serwerach naszych Partnerów, o ile nie koliduje to z uzgodnionym wcześniej systemem aktualizacji danych. Dane do systemów EPG, na strony internetowe, urządzenia mobilne itd. będą aktualizowane w miarę spływania do nas kolejnych zmian programowych.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: pr@akpa.pl
tel. 22 646-61-61, wew. 112

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanały Family Sport SD i HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały tematyczne - Family Sport w jakości SD i HD.

Family Sport i Family Sport HD to kanały o profilu lifestylowym propagujące zdrowy styl życia. W...

więcej

Kolejne kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyliśmy następujące kanały: TV Republika HD, FashionBox HD, DocuBox, nSport 36 i nSport 37 oraz RAI 2 i RAI 3.

TV Republika HD to polski kanał o profilu...

więcej

Kanały FilmBox i FightBox w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że dzisiaj (7 października br.) nową oprawę audiowizualną oraz logotypy wprowadziły kanały z portfolio FilmBox: FilmBox, FilmBox HD, FilmBox Action, FilmBox Extra, FilmBox Family, FightBox oraz FightBox...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA