newsletter

28 października 2013
newsletter nr
43
Aktualności

Kanały Family Sport SD i HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały tematyczne - Family Sport w jakości SD i HD.

Family Sport i Family Sport HD to kanały o profilu lifestylowym propagujące zdrowy styl życia. W ofercie programowej stacji znajdują się pozycje adresowane do widzów ceniących aktywne formy wypoczynku oraz sport w rekreacyjnym wydaniu dla całej rodziny. Na ramówki kanałów składają się magazyny sportowe i poradnikowe, programy edukacyjne, seriale dokumentalne i cykle reportaży, a wśród nich m.in.: "Familijne podróże", "Bajkał", "Ekspedycja motocyklowa", "Technosport", "Pogromczynie maszyn", "4 żywioły", "Belly dance z Saidą" czy "Gall Anonim". Stacje nadają przez całą dobę w polskiej wersji językowej.


Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych Family Sport lub Family Sport HD, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Znaki graficzne stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kolejne kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyliśmy następujące kanały: TV Republika HD, FashionBox HD, DocuBox, nSport 36 i nSport 37 oraz RAI 2 i RAI 3.

TV Republika HD to polski kanał o profilu...

więcej

Kanały FilmBox i FightBox w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że dzisiaj (7 października br.) nową oprawę audiowizualną oraz logotypy wprowadziły kanały z portfolio FilmBox: FilmBox, FilmBox HD, FilmBox Action, FilmBox Extra, FilmBox Family, FightBox oraz FightBox...

więcej

Nowe logo FOX Life i FOX Life HD!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 października br. kanały tematyczne FOX Life i FOX Life HD zmieniły swoją oprawę graficzną, w tym logo.

FOX Life to kanał prezentujący najnowsze seriale oraz programy rozrywkowe produkcji...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA