newsletter

17 października 2013
newsletter nr
42
Aktualności

Kolejne kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyliśmy następujące kanały: TV Republika HD, FashionBox HD, DocuBox, nSport 36 i nSport 37 oraz RAI 2 i RAI 3.

TV Republika HD to polski kanał o profilu publicystyczno-informacyjnym w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. W jesiennej ramówce znajdują się liczne pozycje premierowe, a wśród nich m.in. "Zadanie specjalne", "Pod prąd" oraz "Za siódmą górą".

FashionBox HD to kanał w całości dedykowany modzie. Pokazy mody, światowej sławy projektanci, największe marki oraz nadchodzące trendy to główne filary oferty programowej. Stacja nadaje w angielskiej wersji językowej 24 godziny na dobę.

DocuBox prezentuje filmy i programy dokumentalne poświęcone naturze, historii cywilizacji, technice, medycynie, antropologii i kulturze. Kanał nadaje 24 godziny na dobę w angielskiej wersji językowej.

nSport 36 i nSport 37 to dodatkowe kanały sportowe z portfolio platformy nc+, na których emitowane są równoległe transmisje sportowe m.in. Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej.

RAI 2 i RAI 3 to całodobowe kanały ogólnotematyczne nadawane w języku włoskim przez publicznego nadawcę radiowo-telewizyjnego Radiotelevisione Italiana.


Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych ww. kanałów, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotypy stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanały FilmBox i FightBox w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że dzisiaj (7 października br.) nową oprawę audiowizualną oraz logotypy wprowadziły kanały z portfolio FilmBox: FilmBox, FilmBox HD, FilmBox Action, FilmBox Extra, FilmBox Family, FightBox oraz FightBox...

więcej

Nowe logo FOX Life i FOX Life HD!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 października br. kanały tematyczne FOX Life i FOX Life HD zmieniły swoją oprawę graficzną, w tym logo.

FOX Life to kanał prezentujący najnowsze seriale oraz programy rozrywkowe produkcji...

więcej

Nowe logo TLC i TLC HD od 15 października!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 października br. (wtorek) kanały TLC i TLC HD odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logo.

TLC to skierowany do kobiet kanał o profilu lifestylowym. Na antenie stacji prezentowane są...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA