newsletter

17 września 2013
newsletter nr
37
Aktualności

The Player Channel w nowej odsłonie od 1 października!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 października br. kanał tematyczny The Player Channel zostanie przekształcony w GINX TV (numer ID: 551). W naszym systemie ramówki The Player Channel dostępne będą do końca bieżącego miesiąca.

GINX TV to propozycja dla miłośników gier wideo. Na ramówkę stacji składają się programy poświęcone grom na konsole, komputery PC, aplikacje i urządzenia mobilne. Na antenie kanału prezentowane są relacje z najważniejszych wydarzeń branżowych, takich jak targi E3 czy Gamescom, formaty interaktywne oraz rankingi najciekawszych i najpopularniejszych gier. Stacja nadaje przez całą dobę w angielskiej wersji językowej.


Przypominamy również, że kanał dokumentalny Discovery World rozpoczął dzisiaj nadawanie pod nazwą Discovery Turbo Xtra.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych GINX TV, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotypy stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

AXN Crime i AXN Sci-Fi w nowej odsłonie od 1 października!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 października br. kanały AXN White i AXN Black zastąpią...

więcej

13th Street Universal i Discovery World w nowych odsłonach!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 13 września br. (piątek) kanał filmowy 13th Street Universal rozpocznie nadawanie pod nazwą 13 Ulica. Stacja wprowadzi również nową oprawę graficzną, w tym logo.

W...

więcej

Kanały TVP Regionalna i TVP Info w systemie AKPA

Przypominamy, że z dniem 1 września br. TVP Info rozpocznie nadawanie jako całodobowy kanał informacyjny (w naszym systemie stacja zachowuje dotychczasowy numer ID). Z dniem 1 września do oferty AKPA dołączy nowe pasmo wspólne...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA