newsletter

23 sierpnia 2013
newsletter nr
33
Aktualności

Nowe kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączyły kanały Press TV, Telewizja Pomerania oraz TV Regionalna Lubin:

Press TV to całodobowy kanał informacyjny nadawany w języku angielskim przez irańskiego państwowego nadawcę Islamic Republic of Iran Broadcasting (IRIB). Na ramówkę stacji oprócz serwisów informacyjnych składają się również programy publicystyczne i filmy dokumentalne. Kanał został uruchomiony w lipcu 2007 roku i jest obecnie transmitowany z 10 satelitów na całym świecie.

Telewizja Pomerania to komercyjna telewizja regionalna obejmująca zasięgiem głównie Pomorze Zachodnie. Kanał nadaje dwudziestogodzinny program siedem dni w tygodniu. Codzienną ramówkę wypełniają audycje informacyjne, publicystyczne, poradnikowe, krajoznawcze i lifestylowe, a także reportaże i magazyny, m.in. "Serwis informacyjny", "Galaktyka Pomerania", "Na fali", "Polska w obiektywie", "Muzyczna Pomerania", "Web shake TV", "Zachować dla przyszłości".

TV Regionalna Lubin to całodobowy kanał regionalny nadający na Dolnym Śląsku. Stacja emituje serwisy informacyjne, reportaże z regionu ("Było, minęło"), audycje poradnikowe i lifestylowe ("Tylko dla kobiet"), programy kulturalne ("Na tropie kultury"), historyczne ("Na szlakach historii") oraz kulinarne ("Kulinarne zagadki").

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych ww. kanałów, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logotypy stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowy kanał tematyczny POLSAT Romans od 1 września!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał tematyczny z portfolio Telewizji Polsat - POLSAT Romans. Stacja rozpocznie nadawanie z dniem 1 września br.

POLSAT Romans to kanał o...

więcej

TVP Info oraz kanały regionalne TVP w nowej odsłonie od 1 września!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 września br. TVP Info rozpocznie emisję jako samodzielny, całodobowy kanał informacyjny. W ramówce stacji pojawi się m.in. reaktywowany magazyn "7 dni świat" pod...

więcej

Kanał Rodin TV zakończył nadawanie

Zgodnie z informacjami otrzymanymi od nadawcy, kanał Rodin TV zakończył w lipcu br. emisję. W naszym systemie ramówki stacji dostępne będą do końca bieżącego miesiąca.

Rodin TV to całodobowy, polskojęzyczny kanał o tematyce...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA