newsletter

22 lipca 2013
newsletter nr
29
Aktualności

Kolejne kanały w jakości High Definition w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy następujące kanały w wysokiej jakości obrazu i dźwięku: rozrywkowy E! Entertainment HD, lifestylowy Outdoor Channel HD, sportowy Fightklub HD oraz ogólnotematyczny TVR HD.

E! Entertainment HD to kanał poświęcony szeroko pojętej rozrywce. W ofercie stacji znajdują się seriale dokumentalne, reality show, informacje o najnowszych trendach ze świata mody i muzyki oraz programy rozrywkowe, a wśród nich m.in.: "E! Prawdziwe historie z Hollywood", "W pogoni za Saturdays", "Z kamerą u Kardashianów".

Outdoor Channel HD koncentruje się na propagowaniu aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie przyrody. Kanał oferuje programy o łowiectwie, rybołówstwie, podróżach po pustyniach, a także kowbojskim stylu życia. Stacja nadaje przez całą dobę w angielskiej wersji językowej.

Fightklub HD to propozycja dla pasjonatów sportów walki. Na ramówkę składają się m.in.: bieżące wydarzenia bokserskie, gale MMA, relacje z imprez judo, muay-thai, kick-boxingu oraz archiwalne pojedynki mistrzów. Fightklub HD nadaje przez całą dobę w polskiej wersji językowej.

Telewizja TVR HD jest adresowana do osób zainteresowanych życiem, pracą i spędzaniem wolnego czasu poza miastem. Na antenie TVR HD można znaleźć szeroki wachlarz programów edukacyjnych, poradnikowych, informacyjnych, społecznych oraz rozrywkowych, a wśród nich m.in.: "Ogród bez tajemnic", "R jak Relacja", "To nas dotyczy", "Pojemność 2400".


Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych ww. kanałów, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanały sportowe ESPN America i ESPN Classic kończą nadawanie w Polsce

Uprzejmie informujemy, że kanały sportowe ESPN America i ESPN Classic zakończą nadawanie w Polsce z dniem 31 lipca br. W naszym systemie ramówki stacji dostępne będą do końca bieżącego miesiąca....

więcej

Dostępne atrybuty pozycji programowych w systemie AKPA


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów, którzy w mediach elektronicznych poszukują coraz bardziej kompleksowych informacji o programie telewizyjnym, oraz mając na uwadze najwyższą jakość dostarczanego przez nas serwisu...

więcej

Aktualizacja nazw i logotypów kanałów TV w bazie AKPA

Uprzejmie informujemy, że następujące kanały z oferty programowej AKPA zmieniły swoje dotychczasowe nazwy:


1. SportKlub na Sportklub;
2. FightKlub na Fightklub;
3. Extreme na Extreme Sports Channel;
4. SF 1...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA