newsletter

14 maja 2013
newsletter nr
21
Aktualności

Wedding TV od 20 maja w nowej odsłonie!

Uprzejmie informujemy, że 20 maja br. (poniedziałek) kanał lifestylowy Wedding TV przekształci się w telewizję LOVE. Zmianie ulegnie dotychczasowa oprawa graficzna stacji, w tym logo, urozmaicona zostanie również oferta programowa.

LOVE to skierowany do kobiet kanał o profilu lifestylowym. Na antenie stacji prezentowane będą programy poświęcone miłości, urodzie, zdrowemu stylowi życia, kulinariom, modzie oraz plotkom ze świata show-biznesu. W ofercie programowej LOVE znajdą się m.in. audycje o charakterze poradnikowym "Razem", "Bez tabu", "Fitness", "Studio urody", formaty kulinarne "Feel eat" oraz "Kuchnia pełna miłości", dedykowany parom planującym ślub i miodowy miesiąc "Focus on", wywiady ze znanymi postaciami ze świata muzyki, filmu, mody i sportu oraz plotki z życia gwiazd w programie "Celebryci". Kanał nadaje przez całą dobę w polskiej wersji językowej.

Logo stacji LOVE znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

TV Republika od dzisiaj w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kanał TV Republika.

TV Republika to nowy polski kanał o profilu publicystyczno-informacyjnym tworzony przez czołowych dziennikarzy...

więcej

Aktualizacja nazw kanałów TV w systemie AKPA

Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku, 15 kwietnia br., w naszym systemie udostępniania danych programowych zaczną obowiązywać następujące nazwy dla poniższych kanałów:


1. 4fun TV - od 15 kwietnia...

więcej

15 kwietnia rusza nowy kanał tematyczny TVP Rozrywka!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał tematyczny z portfolio Telewizji Polskiej - TVP Rozrywka. Stacja rozpocznie nadawanie 15 kwietnia br. i będzie dostępna m.in. za pośrednictwem...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA