newsletter

6 maja 2013
newsletter nr
20
Aktualności

TV Republika od dzisiaj w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kanał TV Republika.

TV Republika to nowy polski kanał o profilu publicystyczno-informacyjnym tworzony przez czołowych dziennikarzy kojarzonych głównie ze środowiskami konserwatywnymi. Na ramówkę stacji składają się serwisy informacyjne, programy publicystyczne i kulturalne, cykliczne magazyny, filmy dokumentalne, audycje na żywo i reportaże, a wśród nich m.in.: "Kulisy manipulacji" Katarzyny Gójskiej-Hejke i Piotra Lisiewicza, "Magazyn kulturalny" Redbada Klijnstry, "Salonik polityczny" Rafała Ziemkiewicza, "Kontrrewolucja" Samuela Pereiry, program śledczy Anity Gargas "Zadanie specjalne", program satyryczny "Tydzień do rymu" Marcina Wolskiego, "Unia Europejska od podszewki" Pawła Musiałka i stały element ramówki "Chłodnym okiem" z komentarzami Bronisława Wildsteina, Rafała Ziemkiewicza i Tomasza Terlikowskiego. Na antenie zobaczymy też m.in. programy z udziałem Ewy Stankiewicz, Joanny Lichockiej, Cezarego Gmyza, Mateusza Matyszkowicza, Piotra Barełkowskiego i Piotra Zychowicza. Stacja nadaje program 24 godziny na dobę.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych kanału TV Republika, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logo stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Aktualizacja nazw kanałów TV w systemie AKPA

Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku, 15 kwietnia br., w naszym systemie udostępniania danych programowych zaczną obowiązywać następujące nazwy dla poniższych kanałów:


1. 4fun TV - od 15 kwietnia...

więcej

15 kwietnia rusza nowy kanał tematyczny TVP Rozrywka!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał tematyczny z portfolio Telewizji Polskiej - TVP Rozrywka. Stacja rozpocznie nadawanie 15 kwietnia br. i będzie dostępna m.in. za pośrednictwem...

więcej

Kanał lifestylowy TLC HD od dzisiaj w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kanał lifestylowy w wysokiej jakości obrazu i dźwięku - TLC HD.


Program TLC HD skierowany jest głównie do kobiet w wieku 25-49 lat. Na ramówkę...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA