newsletter

9 kwietnia 2013
newsletter nr
18
Aktualności

15 kwietnia rusza nowy kanał tematyczny TVP Rozrywka!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał tematyczny z portfolio Telewizji Polskiej - TVP Rozrywka. Stacja rozpocznie nadawanie 15 kwietnia br. i będzie dostępna m.in. za pośrednictwem trzeciego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej MUX 3.

W ramówce TVP Rozrywka znajdzie się najlepszy rodzimy repertuar rozrywkowy z bogatych zasobów Telewizji Polskiej, na antenie kanału prezentowane będą również najnowsze produkcje publicznego nadawcy. Oferta programowa stacji skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Na ramówkę TVP Rozrywka składają się programy satyryczne, występy kabaretowe, formaty typu talk-show, festiwale, widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty, teledyski muzyczne, teleturnieje i konkursy, a wśród nich m.in.: "Kabaretowa mapa Polski", "Kocham to, co lubię", "Wojciech Cejrowski - boso przez świat", "Szansa na sukces", "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza", "Duże dzieci", "Życie od kuchni, "Opole na bis", "Postaw na milion", "The Voice of Poland. Najlepszy głos. Bitwa", "Ale mądrale!".
 
Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych TVP Rozrywka, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). Logo stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Kanał lifestylowy TLC HD od dzisiaj w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kanał lifestylowy w wysokiej jakości obrazu i dźwięku - TLC HD.


Program TLC HD skierowany jest głównie do kobiet w wieku 25-49 lat. Na ramówkę...

więcej

Zmiany w ofercie programowej AKPA od 5 kwietnia!

Od piątku, 5 kwietnia br., w naszej ofercie programowej nie będą już dostępne ramówki kanałów: nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD, nPremium4 HD, Wojna i Pokój HD/Sundance Channel HD, CANAL+ 3D, CANAL+ GOL, CANAL+ GOL HD,...

więcej

World Fashion Channel i Record TV - nowe kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kanał lifestylowy World Fashion Channel oraz rozrywkowy Record TV.
 

World Fashion Channel
to kanał o modzie i stylu życia....

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA