newsletter

2 kwietnia 2013
newsletter nr
15
Aktualności

World Fashion Channel i Record TV - nowe kanały w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kanał lifestylowy World Fashion Channel oraz rozrywkowy Record TV.
 

World Fashion Channel
to kanał o modzie i stylu życia. Na ramówkę składają się m.in.: informacje ze świata mody, programy poświęcone obowiązującym trendom oraz kolekcjom największych projektantów, relacje z wybiegów i zza kulis pokazów. Stacja nadaje całodobowo w angielskiej wersji językowej.

Record TV to brazylijski kanał rozrywkowy skierowany do widowni międzynarodowej. Na antenie stacji prezentowane są głównie programy poświęcone Brazylii, jej kulturze, tradycjom i walorom krajoznawczym. Kanał nadaje w oryginalnej, portugalskiej wersji językowej.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych World Fashion Channel i/lub Record TV, prosimy o kontakt (zakładka Zamów). 

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe kanały z rodziny CANAL+ w ofercie AKPA od 5 kwietnia!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały z portfolio platformy cyfrowej nc+: CANAL+ Film2, CANAL+ Family oraz CANAL+ Family2. Stacje rozpoczną nadawanie 5 kwietnia br. (piątek) i...

więcej

Nowa nazwa i logo Crime & Investigation Network POLSAT!

Uprzejmie informujemy, że kanał dokumentalny Crime & Investigation Network POLSAT odświeżył swoją identyfikację wizualną. Nazwa stacji uległa skróceniu i brzmi CI POLSAT. Analogicznie zmienił się również...

więcej

Nowe logo Travel Channel i Travel Channel HD od 25 marca!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 25 marca br. kanały dokumentalne Travel Channel oraz Travel Channel HD odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logo.

Travel Channel oraz... więcej

Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA