newsletter

22 marca 2013
newsletter nr
13
Aktualności

Nowe kanały z rodziny CANAL+ w ofercie AKPA od 5 kwietnia!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały z portfolio platformy cyfrowej nc+: CANAL+ Film2, CANAL+ Family oraz CANAL+ Family2. Stacje rozpoczną nadawanie 5 kwietnia br. (piątek) i dostępne będą w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

W ofercie programowej CANAL+ Film2, CANAL+ Family oraz CANAL+ Family2 znajdują się treści premium skierowane do różnych grup odbiorców. Na ramówki CANAL+ Family i CANAL+ Family2 składają się propozycje dla całej rodziny, a wśród nich filmy fabularne, dokumentalne i animowane, wydarzenia sportowe oraz koncerty. Na antenach CANAL+ Film oraz CANAL+ Film2 prezentowana będzie zróżnicowana oferta filmowa - od produkcji hollywoodzkich, komercyjnych po niskobudżetowe kino niszowe.

Zgodnie z zapowiedziami nadawcy z początkiem kwietnia br. zakończą nadawanie kanały filmowe nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD i nPremium4 HD, Wojna i Pokój HD/Sundance Channel HD oraz CANAL+ 3D oraz stacje sportowe CANAL+ GOL, CANAL+ GOL HD, CANAL+ Weekend, CANAL+ Weekend HD. W naszym systemie ramówki tych kanałów dostępne będą do dnia 4 kwietnia br. włącznie. Jeżeli chcieliby Państwo zastąpić je innymi z naszej oferty programowej, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Informujemy również, że z dniem 5 kwietnia br. zaczną obowiązywać nowe logotypy kanałów CANAL+ Sport HD i CANAL+ Film HD. Uprzejmie prosimy o aktualizację. Wszystkie logotypy nowych kanałów oraz zaktualizowane wersje znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowa nazwa i logo Crime & Investigation Network POLSAT!

Uprzejmie informujemy, że kanał dokumentalny Crime & Investigation Network POLSAT odświeżył swoją identyfikację wizualną. Nazwa stacji uległa skróceniu i brzmi CI POLSAT. Analogicznie zmienił się również...

więcej

Nowe logo Travel Channel i Travel Channel HD od 25 marca!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 25 marca br. kanały dokumentalne Travel Channel oraz Travel Channel HD odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logo.

Travel Channel oraz... więcej

Nowe logo Polonii 1 od 7 marca!

Uprzejmie informujemy, że kanał Polonia 1 odświeżył swoją dotychczasową oprawę graficzną, w tym logo. Z okazji jubileuszu 20-lecia istnienia na polskim rynku telewizyjnym stacja rozpoczęła również nadawanie w formacie 16/9 oraz wprowadziła...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA