newsletter

20 marca 2013
newsletter nr
12
Aktualności

Nowa nazwa i logo Crime & Investigation Network POLSAT!

Uprzejmie informujemy, że kanał dokumentalny Crime & Investigation Network POLSAT odświeżył swoją identyfikację wizualną. Nazwa stacji uległa skróceniu i brzmi CI POLSAT. Analogicznie zmienił się również logotyp kanału.
 
Na antenie CI POLSAT prezentowane są autentyczne historie i zagadki kryminalne. Oferta programowa stacji przenosi widzów w świat laboratoriów kryminalistycznych, archiwów policyjnych i sądowych oraz w głąb przestępczego podziemia, odsłaniając kulisy najgłośniejszych zbrodni. Na ramówkę kanału składają się seriale dokumentalne, a wśród nich m.in.: "Kobiety, które zabijają", "Śledztwo z jasnowidzem", "Podmiejski koszmar", "Historie kryminalne", "Przerażeni nie na żarty", "Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią", "Zagadkowe zgony", "Stan paranormalny", "48 godzin: zaginieni". Stacja nadaje przez całą dobę w polskiej wersji językowej.

Nowe logo CI POLSAT znajdą Państwo w zakładce Logotypy.  

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logo Travel Channel i Travel Channel HD od 25 marca!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 25 marca br. kanały dokumentalne Travel Channel oraz Travel Channel HD odświeżą swoją oprawę graficzną, w tym logo.

Travel Channel oraz... więcej

Nowe logo Polonii 1 od 7 marca!

Uprzejmie informujemy, że kanał Polonia 1 odświeżył swoją dotychczasową oprawę graficzną, w tym logo. Z okazji jubileuszu 20-lecia istnienia na polskim rynku telewizyjnym stacja rozpoczęła również nadawanie w formacie 16/9 oraz wprowadziła...

więcej

Kanał filmowy Universal Channel HD od dzisiaj w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy kanał Universal Channel w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

Universal Channel HD to kanał filmowy z portfolio amerykańskiego koncernu...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA