newsletter

14 lutego 2013
newsletter nr
06
Aktualności

Aplikacja Multi.PRO 2.0 - program TV na Twoją stronę WWW!

Mamy przyjemność poinformować, że aplikacja Multi.PRO - autorskie, innowacyjne rozwiązanie AKPA przeznaczone do prezentacji programu TV na stronach WWW - doczekała się godnej następczyni w postaci rozszerzonej wersji 2.0!

Multi.PRO 2.0 to połączenie naszego wieloletniego doświadczenia w branży, unikatowego know-how, bogatych zasobów informacyjno-multimedialnych z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników oraz podążając za wiodącymi trendami na rynku usług internetowych, stworzyliśmy aplikację Multi.PRO 2.0 wyposażoną w nowe funkcjonalności:
  • Aplikacja Multi.PRO 2.0 posiada bardzo praktyczną z punktu widzenia użytkowników funkcję "Teraz w TV" umożliwiającą szybki i łatwy dostęp do programu TV emitowanych aktualnie na antenie pozycji programowych. Możliwość podwójnego filtrowania programów nadawanych "Teraz w TV" (tematyka kanału, gatunek programu) to kolejny atut nowej funkcji.
  • Funkcja "Polecane" jest jeszcze bardziej nowoczesna od strony graficznej i wygodniejsza w obsłudze.
  • "Język kanału" - dodatkowa funkcja filtrowania.
  • Nowa wersja wspierana jest przez większą pulę przeglądarek internetowych, m.in. Mozilla Firefox od wersji 4+, Internet Explorer 8, Google Chrome 8+, Opera 11, Safari 5.1+.
  • Aplikacja Multi.PRO w nowej wersji to jeszcze szybsze, bardziej niezawodne i uniwersalne narzędzie do prezentacji i wygodnego korzystania z programu TV wybranych kanałów.
Najbardziej aktualny program TV w atrakcyjnej szacie graficznej dostępny za pośrednictwem zaawansowanej technologicznie aplikacji Multi.PRO 2.0 to idealne rozwiązanie dla wszystkich dostawców usług telewizyjnych! Więcej informacji.

Wszystkim zainteresowanym z przyjemnością udostępnimy aktualną wersję demo aplikacji do celów testowych. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

Jednocześnie informujemy, że u wszystkich naszych Klientów korzystających z aplikacji Multi.PRO zakończyliśmy proces aktualizacji do wersji 2.0.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowa nazwa i logo TV Biznes od 18 lutego!

Uprzejmie informujemy, że 18 lutego br. (poniedziałek) kanał tematyczny TV Biznes zmieni nazwę na POLSAT Biznes. Stacja wprowadzi również nową oprawę graficzną, w tym logo, oraz uatrakcyjni ofertę programową.

POLSAT Biznes to...

więcej

Discovery Channel HD zastąpił dziś stację Discovery HD Showcase!

Uprzejmie informujemy, że od dzisiaj kanał Discovery HD Showcase nie będzie już dostępny na polskim rynku. Jego miejsce zajmie Discovery Channel w jakości High Definition. W naszym systemie ramówka Discovery HD...

więcej

POLSAT Film HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nadający w wysokiej rozdzielczości kanał POLSAT Film HD.

POLSAT Film HD to polski kanał tematyczny skierowany do wszystkich miłośników światowej kinematografii. Na...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA