newsletter

11 lutego 2013
newsletter nr
05
Aktualności

Nowa nazwa i logo TV Biznes od 18 lutego!

Uprzejmie informujemy, że 18 lutego br. (poniedziałek) kanał tematyczny TV Biznes zmieni nazwę na POLSAT Biznes. Stacja wprowadzi również nową oprawę graficzną, w tym logo, oraz uatrakcyjni ofertę programową.

POLSAT Biznes to kanał informacyjny o biznesie i związanym z nim stylu życia. Oferta stacji koncentruje się na najważniejszych wydarzeniach gospodarczych z kraju i ze świata, bieżących doniesieniach giełdowych oraz analizach i komentarzach cenionych ekonomistów. W ramówce kanału znajdują się programy takie jak: "Biznes Informacje", "Ekonomiści kontra politycy", "Nie daj się fiskusowi", "Zoom na giełdę", "Państwo w państwie" czy "Top 10 - 10 najważniejszych wydarzeń dnia". Na antenie stacji prezentowane będą również propozycje o charakterze biznesowo-lifestylowym, a wśród nich m.in.: magazyny "Deluxe", "Wyprawy", "Chwila luksusu", "Świat w pigułce" oraz reality show "Dragons' Den - jak zostać milionerem".


Logo POLSAT Biznes znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Discovery Channel HD zastąpił dziś stację Discovery HD Showcase!

Uprzejmie informujemy, że od dzisiaj kanał Discovery HD Showcase nie będzie już dostępny na polskim rynku. Jego miejsce zajmie Discovery Channel w jakości High Definition. W naszym systemie ramówka Discovery HD...

więcej

POLSAT Film HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nadający w wysokiej rozdzielczości kanał POLSAT Film HD.

POLSAT Film HD to polski kanał tematyczny skierowany do wszystkich miłośników światowej kinematografii. Na...

więcej

15 stycznia TV 1000 kończy nadawanie w Polsce

Uprzejmie informujemy, że 15 stycznia br. (wtorek) jest ostatnim dniem emisji programu TV 1000 w Polsce (od 16 stycznia ramówki tej stacji nie będą dostępne).

TV 1000 to kanał filmowy...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA