newsletter

17 stycznia 2013
newsletter nr
04
Aktualności

Discovery Channel HD zastąpił dziś stację Discovery HD Showcase!

Uprzejmie informujemy, że od dzisiaj kanał Discovery HD Showcase nie będzie już dostępny na polskim rynku. Jego miejsce zajmie Discovery Channel w jakości High Definition. W naszym systemie ramówka Discovery HD Showcase płynnie przechodzi w program stacji Discovery Channel HD (nie zmienia się numer ID). Nazwa kanału zostanie zaktualizowana z dniem jutrzejszym, tj. 18 stycznia br.

Discovery Channel HD to kanał dokumentalny z portfolio Discovery Networks CEEMEA. W ramówce stacji znajdują się znane i lubiane serie, jak np.: "Fani czterech kółek", "Jak to jest zrobione", "Prawda czy fałsz - pogromcy mitów", "Szkoła przetrwania", "Gorączka złota", "Ciekawość", oraz nowe programy, m.in.: "Jak zmieniliśmy świat", "Więcej niż magia" czy "Anatomia magii". Kanał nadaje w wysokiej rozdzielczości przez całą dobę oraz z polską ścieżką dźwiękową.

Przypominamy również, że przedwczoraj (15 stycznia br.) zakończył nadawanie kanał filmowy TV 1000. Jeżeli chcieliby Państwo zastąpić go innym z naszej oferty programowej, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

POLSAT Film HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nadający w wysokiej rozdzielczości kanał POLSAT Film HD.

POLSAT Film HD to polski kanał tematyczny skierowany do wszystkich miłośników światowej kinematografii. Na...

więcej

15 stycznia TV 1000 kończy nadawanie w Polsce

Uprzejmie informujemy, że 15 stycznia br. (wtorek) jest ostatnim dniem emisji programu TV 1000 w Polsce (od 16 stycznia ramówki tej stacji nie będą dostępne).

TV 1000 to kanał filmowy...

więcej
Wesołych świąt życzy zespół AKPA! więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA