newsletter

8 stycznia 2013
newsletter nr
02
Aktualności

POLSAT Film HD w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nadający w wysokiej rozdzielczości kanał POLSAT Film HD.

POLSAT Film HD to polski kanał tematyczny skierowany do wszystkich miłośników światowej kinematografii. Na ramówkę stacji składa się zarówno kino komercyjne, jak i niszowe. Każdego dnia w godzinach wieczornych prezentowany jest inny blok tematyczny, tj.: "Intrygujący poniedziałek", "Wesoły wtorek", "Sensacyjna środa", "Romantyczny czwartek", "Gwiazdorski piątek", "Sobotni superhit" i "Klasyczna niedziela". Obok filmów fabularnych w ramówce stacji znajdują się również seriale obyczajowe, komediowe i fabularno-dokumentalne oraz magazyn filmowy "Zza kamery". Kanał nadaje w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych POLSAT Film HD, prosimy o kontakt (zakładka Zamów).

Przypominamy również, że z dniem dzisiejszym (8 stycznia 2013 r.) kanał dziecięcy KidsCo zmienił swoją oprawę graficzną. Aktualne wersje logo ww. kanałów znajdują się w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

15 stycznia TV 1000 kończy nadawanie w Polsce

Uprzejmie informujemy, że 15 stycznia br. (wtorek) jest ostatnim dniem emisji programu TV 1000 w Polsce (od 16 stycznia ramówki tej stacji nie będą dostępne).

TV 1000 to kanał filmowy...

więcej
Wesołych świąt życzy zespół AKPA! więcej

Nowy elektroniczny newsletter AKPA Polska Press

Szanowni Państwo,
z dniem dzisiejszym uruchomiliśmy oficjalny elektroniczny newsletter AKPA Polska Press, za pośrednictwem którego przekazywać będziemy Państwu wszelkie istotne informacje dotyczące naszej współpracy w zakresie...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA