newsletter

11 stycznia 2012
newsletter nr
01
Aktualności

AXN Spin - nowy kanał tematyczny od 11 stycznia!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał tematyczny - AXN Spin. To kolejny po AXN, AXN Crime i AXN Sci-Fi kanał z portfolio Sony Pictures Television Networks w Polsce. Stacja rozpoczęła nadawanie 11 stycznia br.

Oferta programowa AXN Spin skierowana jest do widzów w wieku 13-25 lat. Na ramówkę stacji składają się seriale fabularne i animowane, np.: "The River: Mroczna rzeka", "Zakochana złośnica", "Tajemnice Smallville", "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak", "Naruto", "Dragonball", filmy fabularne jak "Faceci w czerni", "Spider-Man" czy "Piraci z Karaibów" i animowane, m.in.: "The Boondocks", "Afrosamuraj", "American Dad", "D.Gray-man".

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych AXN Spin do systemów EPG, portali internetowych, urządzeń mobilnych, tytułów prasowych itp., prosimy o kontakt. Logotyp stacji znajdą Państwo na naszym serwerze FTP.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

TTV - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał - TTV. Stacja rozpocznie nadawanie 2 stycznia 2012 r.

TTV to kanał o profilu...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA