newsletter

17 stycznia 2012
newsletter nr
03
Aktualności

Crime & Investigation Network Polsat - nowa nazwa i logotyp stacji!

W związku z nawiązaniem współpracy przez Telewizję Polsat ze spółką medialną A+E Networks UK, zmianie uległa dotychczasowa nazwa nadawanej w Polsce paneuropejskiej stacji Crime & Investigation Network. Nowa obowiązująca nazwa kanału to Crime & Investigation Network Polsat. Logotyp stacji znajdą Państwo na serwerze FTP.

W naszym systemie nowa nazwa kanału zacznie obowiązywać od czwartku, 19 stycznia br. Uprzejmie prosimy o aktualizację nazwy i logotypu stacji w podanym terminie.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe logotypy kanałów FOX Life i FOX Life HD!

Uprzejmie informujemy, że logo kanałów FOX Life i FOX Life HD zostały odświeżone. Nowe obowiązujące wersje logotypów znajdą Państwo na naszym serwerze FTP. Uprzejmie prosimy o ich aktualizację.

więcej

AXN Spin - nowy kanał tematyczny od 11 stycznia!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał tematyczny - AXN Spin. To kolejny po AXN, AXN Crime i AXN Sci-Fi kanał z portfolio Sony Pictures Television Networks w Polsce. Stacja rozpoczęła...

więcej

TTV - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał - TTV. Stacja rozpocznie nadawanie 2 stycznia 2012 r.

TTV to kanał o profilu...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA