newsletter

30 stycznia 2012
newsletter nr
05
Aktualności

RT Documentary - nowy kanał dokumentalny w ofercie AKPA!

uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy anglojęzyczny kanał dokumentalny RT Documentary.

Stacja koncentruje się na prezentowaniu międzynarodowej widowni historii, tradycji i kultury oraz walorów krajobrazowych Rosji. Na ramówkę składają się cykle dokumentalne, programy krajoznawcze, popularnonaukowe i kulturalne oraz formaty poruszające problematykę społeczną, jak np.: "Historical Files", "Discovering Russia", "Meeting with Nature", "Art Lounge" czy "For Real". Kanał nadaje całodobowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych RT Documentary, prosimy o kontakt. Logotyp stacji znajdą Państwo na naszym serwerze FTP.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

sixx - nowy kanał tematyczny w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy niemieckojęzyczny kanał tematyczny - sixx.

Program stacji ma charakter rozrywkowy i jest skierowany głównie do kobiet. Na...

więcej

Crime & Investigation Network Polsat - nowa nazwa i logotyp stacji!

W związku z nawiązaniem współpracy przez Telewizję Polsat ze spółką medialną A+E Networks UK, zmianie uległa dotychczasowa nazwa nadawanej w Polsce paneuropejskiej stacji Crime & Investigation...

więcej

Nowe logotypy kanałów FOX Life i FOX Life HD!

Uprzejmie informujemy, że logo kanałów FOX Life i FOX Life HD zostały odświeżone. Nowe obowiązujące wersje logotypów znajdą Państwo na naszym serwerze FTP. Uprzejmie prosimy o ich aktualizację.

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA