newsletter

29 marca 2012
newsletter nr
09
Aktualności

MEDIATEKA - nowość już na www.akpa.pl!

Mamy przyjemność poinformować, że dla wszystkich naszych Klientów - użytkowników strony www.akpa.pl - wprowadziliśmy nową funkcjonalność wyszukiwarki o nazwie Mediateka.

Czym jest Mediateka?
Mediateka to skrócony przewodnik po kontencie multimedialnym i programowym z oferty AKPA. Mediateka integruje bazę agencyjną (materiały zdjęciowe, wideo i teksty) z bazą programową (informacje o programie TV) oraz serwisem kinowym (informacje o wszystkich premierach kinowych). Dzięki temu, wprowadzając do wyszukiwarki nazwisko aktora/celebryty lub tytuł filmu/programu, można uzyskać "w pigułce" wszystkie informacje o wyszukiwanej osobie lub filmie/programie z bogatej bazy AKPA. Informacje te wyświetlane są w blokach tematycznych.

Dla wyszukiwanych osób Mediateka zwraca wyniki w kategoriach:
- Wydarzenia
- Plany zdjęciowe
- Sesje gwiazd
- Z życia gwiazd
- Wywiadya
- Galerie tematyczne
- Film i telewizja
- Wkrótce w TV

Dla wyszukiwanych filmów/programów Mediateka zwraca następujące wyniki:
- Gatunek
- Kraj produkcji
- Rok produkcji
- Czas trwania
- Ocena (w skali 1-10)
- Reżyseria
- Obsada
- Opis
- Główne nagrody
- Premiera kinowa
- Wkrótce w TV

Zalety Mediateki, czyli SZYBCIEJ, ŁATWIEJ, WIĘCEJ:
  • Linki do wyników wyszukiwania, sklasyfikowane według kategorii tematycznych, prezentowane są na jednej stronie.
  • Nie trzeba przeglądać kilkuset zdjęć, aby znaleźć to, co nas interesuje.
  • Przejrzyste ikony wskazują, jakie rodzaje materiałów (foto, wideo, teksty) w jakich kategoriach tematycznych są dostępne w bazie AKPA.
  • Nowością w serwisie jest kontent telewizyjno-kinowy, tj. "Film i telewizja", "Wkrótce w TV", "Premiera kinowa" czy "Główne nagrody".
Zapraszamy do korzystania z Mediateki na stronie www.akpa.pl! UWAGA: Link Mediateka dostępny jest po zalogowaniu się, przy korzystaniu z wyszukiwarki. Wszelkie uwagi i opinie na temat nowej funkcjonalności prosimy kierować na adres pr@akpa.pl.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Nowe nazwy i logotypy kanałów z portfolio Sky!

Uprzejmie prosimy o aktualizację nazw i logotypów następujących stacji z portfolio niemieckiego nadawcy Sky:


1. Sky Hits (zamiast Sky Cinema Hits)
2. Sky Fussball Bundesliga (zamiast Sky Fußball...

więcej

Aktualizacja logotypu Disney Channel!

Uprzejmie informujemy, że kanał Disney Channel odświeżył swoje logo. Nową wersję logotypu znajdą Państwo na naszym serwerze FTP. Prosimy o aktualizację.

więcej

Nowe logo DW (Deutsche Welle) od 6 lutego!

Uprzejmie informujemy, że od dzisiaj, tj. 6 lutego br., obowiązuje nowy logotyp niemieckiego kanału informacyjnego DW (Deutsche Welle). Odświeżeniu oprawy graficznej towarzyszy również uatrakcyjnienie oferty programowej stacji. Nowe logo...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA