newsletter

4 kwietnia 2012
newsletter nr
10
Aktualności

Aktualizacja nazw i logotypów stacji TV

Uprzejmie prosimy o aktualizację nazwy i logotypu kanału dla dzieci Jim Jam. Od czwartku, 5 kwietnia br., w naszym systemie zacznie obowiązywać nowa nazwa stacji - JimJam POLSAT.

W czwartek, 5 kwietnia br., zmieni się w naszym systemie nazwa niemieckiego kanału ARD na Das Erste oraz zacznie obowiązywać nowy znak graficzny stacji.

Prosimy również o aktualizację logo BBC Entertainment oraz Superstacji.

Nowe logotypy kanałów TV znajdą Państwo na naszym serwerze FTP.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

MEDIATEKA - nowość już na www.akpa.pl!

Mamy przyjemność poinformować, że dla wszystkich naszych Klientów - użytkowników strony www.akpa.pl - wprowadziliśmy nową funkcjonalność wyszukiwarki o nazwie Mediateka.

Czym jest Mediateka?
Mediateka to...

więcej

Nowe nazwy i logotypy kanałów z portfolio Sky!

Uprzejmie prosimy o aktualizację nazw i logotypów następujących stacji z portfolio niemieckiego nadawcy Sky:


1. Sky Hits (zamiast Sky Cinema Hits)
2. Sky Fussball Bundesliga (zamiast Sky Fußball...

więcej

Aktualizacja logotypu Disney Channel!

Uprzejmie informujemy, że kanał Disney Channel odświeżył swoje logo. Nową wersję logotypu znajdą Państwo na naszym serwerze FTP. Prosimy o aktualizację.

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA