newsletter

19 kwietnia 2012
newsletter nr
12
Aktualności

VH1 z polskimi teledyskami od 24 kwietnia w Polsce!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 24 kwietnia br. (wtorek) kanał VH1 European zmieni nazwę na VH1. Ma to związek ze wzbogaceniem dotychczasowej oferty programowej stacji o teledyski polskich wykonawców. Nowa ramówka VH1 od 24 kwietnia br. dostępna będzie wyłącznie w polskiej wersji językowej.

W naszym systemie ramówka kanału VH1 European płynnie przechodzi w VH1 (nie zmienia się numer ID). Logo stacji pozostaje bez zmian.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

Aplikacja Multi.PRO - nowość w ofercie AKPA!

Mamy przyjemność poinformować, że agencja AKPA rozszerza pakiet świadczonych usług o supernowoczesne narzędzie przeznaczone do prezentacji danych programowych na stronach WWW: autorską multimedialną i interaktywną aplikację...

więcej

Aktualizacja nazw i logotypów stacji TV

Uprzejmie prosimy o aktualizację nazwy i logotypu kanału dla dzieci Jim Jam. Od czwartku, 5 kwietnia br., w naszym systemie zacznie obowiązywać nowa nazwa stacji - JimJam POLSAT.

W czwartek, 5 kwietnia br., zmieni się w...

więcej

MEDIATEKA - nowość już na www.akpa.pl!

Mamy przyjemność poinformować, że dla wszystkich naszych Klientów - użytkowników strony www.akpa.pl - wprowadziliśmy nową funkcjonalność wyszukiwarki o nazwie Mediateka.

Czym jest Mediateka?
Mediateka to...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA