newsletter

11 czerwca 2012
newsletter nr
21
Aktualności

ATM Rozrywka - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał - ATM Rozrywka.

Na ramówkę stacji o profilu rozrywkowo-filmowym składają się produkcje własne nadawcy ATM Grupa SA oraz formaty krajowych i zagranicznych producentów. Wśród propozycji programowych znajdują się znane i lubiane seriale komediowe i obyczajowe, m.in.: "Rodzina zastępcza", "Daleko od noszy", "Graczykowie", "Pierwsza miłość", teleturnieje jak np. "Awantura o kasę" czy "Gra w ciemno" oraz audycje muzyczne. Na antenie stacji prezentowane są również polskie i zagraniczne filmy fabularne i animowane dla dzieci. Kanał nadaje całodobowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych ATM Rozrywka, prosimy o kontakt. Logotyp stacji znajdą Państwo na naszym serwerze FTP.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

FightBox i FightBox HD - nowe kanały sportowe już w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy FightBox i FightBox HD - nowe kanały sportowe z portfolio Kino Polska TV, poświęcone sztukom walki.

Na...

więcej

Nowe logo kanału muzycznego Polo TV

Uprzejmie informujemy, że kanał muzyczny Polo TV odświeżył swoje logo. Nową, obowiązującą już wersję logotypu znajdą Państwo na naszym serwerze FTP. Prosimy o aktualizację.

więcej

1 czerwca startuje POLSAT Sport Extra HD!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy POLSAT Sport Extra HD. Popularny kanał sportowy z portfolio Grupy POLSAT rozpocznie nadawanie w wysokiej jakości obrazu i dźwięku w piątek, 1 czerwca br. Jeżeli są...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA