newsletter

13 czerwca 2012
newsletter nr
22
Aktualności

Nowe logo Comedy Central Family!

Uprzejmie informujemy, że od dzisiaj obowiązuje nowe logo kanału Comedy Central Family. Prosimy o aktualizację logotypu, którego odświeżoną wersję znajdą Państwo na naszym serwerze FTP. Wprowadzenie nowego znaku graficznego stacji zbiega się w czasie z przejściem Comedy Central i Comedy Central Family na panoramiczny format nadawania sygnału telewizyjnego.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

ATM Rozrywka - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał - ATM Rozrywka.

Na ramówkę stacji o profilu rozrywkowo-filmowym składają się produkcje własne nadawcy ATM Grupa SA...

więcej

FightBox i FightBox HD - nowe kanały sportowe już w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy FightBox i FightBox HD - nowe kanały sportowe z portfolio Kino Polska TV, poświęcone sztukom walki.

Na...

więcej

Nowe logo kanału muzycznego Polo TV

Uprzejmie informujemy, że kanał muzyczny Polo TV odświeżył swoje logo. Nową, obowiązującą już wersję logotypu znajdą Państwo na naszym serwerze FTP. Prosimy o aktualizację.

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA