newsletter

16 lipca 2012
newsletter nr
28
Aktualności

Nowości w ofercie programowej AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały: Novela tv, HOT TV, dlaCiebie.tv oraz Redlight HD. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami!

Novela tv to skierowany do kobiet kanał o tematyce filmowej. Na ramówkę stacji składają się głównie produkcje latynoamerykańskie i południowoeuropejskie, a wśród nich liczne premiery oraz popularne seriale i telenowele, np. "Na straży miłości", "Dom po sąsiedzku", "Moje trzy siostry", "Królowa południa" czy "Strumień namiętności". Kanał nadaje przez całą dobę w polskiej wersji językowej.

Program telewizji regionalnej dlaCiebie.tv dedykowany jest mieszkańcom Górnego Śląska. Stacja emituje serwisy informacyjne, magazyny o tematyce społeczno-interwencyjnej, edukacyjnej, kulturalnej, sportowej, muzycznej, medycznej i motoryzacyjnej, jak np.: "Interwencja", "Wydarzenie dnia", "Informacje energetyczne", "Spotkanie z kulturą", "Piłka nożna", "Siasia mix", "Żyj zdrowo", "Master Truck". Na antenie dlaCiebie.tv prezentowane są również pasma lokalne.

Kanał HOT TV to propozycja dla miłośników pięknych kobiet, szybkich samochodów i modnych klubów tanecznych. Obecnie na antenie stacji emitowane są programy rozrywkowe i muzyczne, takie jak "Hot aerobik", "Pobudzenie", "Ale party!" czy "Parowanie". Docelowo w ramówce znajdą się m.in. relacje z klubów, nagrań teledysków, informacje o najnowszych trendach w modzie, newsy ze świata show-biznesu, magazyny motoryzacyjne, reality show, konkursy interaktywne itp.

Redlight HD to anglojęzyczny kanał telewizyjny skierowany do widzów pełnoletnich. Oferta programowa stacji obejmuje filmy erotyczne produkcji europejskiej i amerykańskiej prezentowane w wysokiej rozdzielczości. Redlight HD nadaje całodobowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych ww. kanałów, prosimy o kontakt. Logotypy stacji znajdą Państwo na naszym serwerze FTP.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

TV Puls 2 - nowy kanał w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej dołączył nowy kanał - TV Puls 2, który wystartuje 19 lipca br. w samo południe. To drugi ogólnopolski kanał Telewizji Puls dostępny za pośrednictwem naziemnej telewizji cyfrowej...

więcej

Kanał VIVA Polska od 17 lipca br. w nowej oprawie!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 17 lipca br. kanał muzyczny VIVA Polska zaprezentuje odświeżony wizerunek, obejmujący nową identyfikację wizualną, nowości programowe (m.in. "Futurama", "Webnięci", "Chyba ich pogięło") oraz...

więcej

Nowe logo Tele 5 od 2 lipca br.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 2 lipca br. obowiązywać będzie nowe logo polskiej stacji ogólnotematycznej Tele 5. Nowa wersja logotypu znajduje się na naszym serwerze FTP. Uprzejmie prosimy o aktualizację.

Przypominamy również, że z...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA