newsletter

2 sierpnia 2012
newsletter nr
31
Aktualności

Kosmica TV - nowy kanał tematyczny w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowy kanał tematyczny - Kosmica TV.

Na ramówkę stacji składają się audycje, których gospodarzami są doradcy wyspecjalizowani w różnych dziedzinach ezoteryki, m.in. we wróżeniu z kart, w jasnowidzeniu, astrologii oraz analizie drzewa genealogicznego. Interaktywna formuła kanału umożliwia widzom zasięgnięcie porady eksperta Kosmica TV w trakcie trwania programu. Stacja nadaje całodobowo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem danych programowych Kosmica TV, prosimy o kontakt. Logotyp stacji znajdą Państwo w zakładce Logotypy.

Więcej informacji TV

W obiektywie AKPA

English Club TV - nowy kanał edukacyjny już w ofercie AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy English Club TV - anglojęzyczny kanał edukacyjny.

English Club TV więcej

TV Puls 2 - nowa nazwa i logotyp stacji!

Uprzejmie informujemy, że kanał TV Puls 2 zmienił nazwę na PULS 2 oraz wprowadził nowe logo, którego obowiązującą już wersję znajdą Państwo na naszym serwerze FTP. Prosimy o aktualizację...

więcej

Nowości w ofercie programowej AKPA!

Uprzejmie informujemy, że do naszej oferty programowej wprowadziliśmy nowe kanały: Novela tv, HOT TV, dlaCiebie.tv oraz Redlight HD. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami!

Novela...

więcej
Niniejsza wiadomość zawiera informacje przeznaczone wyłącznie dla wymienionego adresata (adresatów), które są poufne oraz prawnie chronione. Jeżeli nie są Państwo jej adresatem, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy oraz trwałe jej usunięcie. Dziękujemy. W przypadku jakichkolwiek uwag odnośnie działania newslettera bądź jego zawartości prosimy o informację na adres pr@akpa.pl. Subskrypcja/Rezygnacja z newslettera: kliknij tutaj

© Copyright 2012-2019 by AKPA